Axenda cultural de Xuño en Galicia

Amosámosche un total de 788 eventos

 

No bico un cantar

1 de xuño, 18:00

PUBLICIDADE EN XORNAL GALEGO

Igrexa de San Francisco

Betanzos

 

Feminino Plural

1 de xuño, 18:00

Praza do Balneario

Arteixo

 

Chimpo de ra

1 de xuño, 18:00

Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola

Pontevedra

 

Letras e notas

1 de xuño, 18:00

Auditorio Municipal de Ourense

Ourense

 

Biblioteca encantada

De 8 de maio a 1 de xuño

Biblioteca Pública de Lugo

Lugo

 

Friedl vom Gröller

1 de xuño, 18:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Letras e notas

1 de xuño, 19:00

Auditorio Municipal de Ourense

Ourense

 

O Rapto de Europa

1 de xuño, 19:30

Zona C

Santiago de Compostela

 

El palacio de las tres historias

De 22 de marzo a 1 de xuño

Centro Galego de Arte Contemporánea

Santiago de Compostela

 

Festival Elas son Artistas

1 de xuño, 20:30

Teatro Colón

A Coruña

 

Pablo Mazzolo

1 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Microefectos Dramatúrxicos

1 de xuño, 20:30

Clavicémbalo

Lugo

 

Somos criminais

1 de xuño, 20:30

Auditorio Municipal de Ourense

Ourense

 

Cinco horas con Mario

1 de xuño, 20:30

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

 

Concerto de Víctor Aneiros

1 de xuño, 21:00

Teatro Jofre

Ferrol

 

Sergio Dalma

1 de xuño, 21:00

Auditorio Pazo de Congresos Mar de Vigo

Vigo

 

La Porteña Tango

1 de xuño, 21:00

Sede Afundación de Pontevedra

Pontevedra

 

Mucha Tontería

1 de xuño, 21:00

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

Boreas

1 de xuño, 21:00

Círculo recreativo cultural

O Porriño

 

Verán 1993

1 de xuño, 21:00

Auditorio do Centro Social do Mar

Bueu

 

Divinas Palabras Revolution

1 de xuño, 21:00

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

 

Coleccionistas

1 de xuño, 21:30

Auditorio Municipal

Melide

 

Los Naipes

1 de xuño, 22:00

Café Cultural Auriense

Ourense

 

Los Gandules

1 de xuño, 22:00

La Fábrica de Chocolate

Vigo

 

Cine ao aire libre

1 de xuño, 22:00

Parque Camilo José Cela

Vigo

 

Banda Crebinsky

1 de xuño, 22:00

Bâbâ Bar

A Coruña

 

Reggae Night

1 de xuño, 22:30

Sala Super 8

Ferrol

 

The Soul Breakers

1 de xuño, 23:00

Sala Mardi Gras

A Coruña

 

High Energy Rock-a-Billy

1 de xuño, 23:30

A Fundación

Melide

 

Feira do Libro

De 30 de maio a 2 de xuño

Rúa do Paseo

Ourense

 

I Jornadas Viajeras de Galicia

2 de xuño, 10:00

Cidade da Cultura de Galicia

Santiago de Compostela

 

Bazares nos Bares

2 de xuño, 10:30

Churruca

Vigo

 

XIV Xornadas Interxeracionais Rurais

2 de xuño, 10:30

Antiga escola de Cabreiros

Xermade

 

Contos para construír

2 de xuño, 12:00

Sede Afundación Vigo

Vigo

 

Contos violetas para nenos e nenas de todas as cores

2 de xuño, 12:00

Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés

A Coruña

 

Maxia nunha maleta

2 de xuño, 12:00

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Ukp Day!

2 de xuño, 12:00

Castelo de Ribadavia

Ribadavia

 

Blues do País

2 de xuño, 12:30

Praza García Hermanos

Betanzos

 

12 mundos: ilustradores de literatura checa contemporánea para nenos

De 18 de maio a 2 de xuño

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Lingua e cultura checas

De 18 de maio a 2 de xuño

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Unha historia de amor co galego

De 2 de maio a 2 de xuño

Biblioteca Pública de Vigo Juan Compañel

Vigo

 

Arte na aula

De 1 de xuño a 2 de xuño

Centro Galego de Arte Contemporánea

Santiago de Compostela

 

Nastasia Zürcher

2 de xuño, 18:00

Paseo Marítimo de Sada

Sada

 

Ernie Gehr. Programa 2

2 de xuño, 18:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Proxecto Barbeito

2 de xuño, 19:00

Museo de Arte Contemporáneo Gas Natural Fenosa (MAC)

A Coruña

 

Os tres porquiños

2 de xuño, 19:00

Auditorio municipal

Ribeira

 

O fillo de Bigfoot

2 de xuño, 19:30

Auditorio Municipal de Cariño

Cariño

 

Pablo Castaño Quartet

2 de xuño, 20:00

Teatro Colón

A Coruña

 

Mucha Tontería

2 de xuño, 20:00

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

A culpa é do sistema

2 de xuño, 20:00

Auditorio Municipal da Illa

A Illa de Arousa

 

Les rois fainéants de Cía Cocotte

2 de xuño, 20:00

Centro Ágora

A Coruña

 

Fantasía dos sentidos

2 de xuño, 20:00

Casa Habanera

Guitiriz

 

Lady Macbeth

2 de xuño, 20:00

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

 

A nena que quería navegar

2 de xuño, 20:00

Auditorio municipal

Cedeira

 

Gente del Mar

De 4 de maio a 2 de xuño

Auditorio de Rianxo

Rianxo

 

Eladio y los seres queridos

2 de xuño, 20:30

Naútico

O Grove

 

Berta Bittersweet

2 de xuño, 20:30

Paseo Marítimo de Santa Cristina

Oleiros

 

California Dreaming. 50 anos de Canyon Cinema

2 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Somos criminais

2 de xuño, 20:30

Pazo da Cultura de Pontevedra

Pontevedra

 

Cinco horas con Mario

2 de xuño, 20:30

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

 

Nat Simons

2 de xuño, 21:00

Teatro Jofre

Ferrol

 

Luar na Lubre

2 de xuño, 21:00

Teatro Principal de Ourense

Ourense

 

Coleccionistas

2 de xuño, 21:00

Auditorio de Verín

Verín

 

Jorge Castillo. La visión de una obra

De 20 de febreiro a 2 de xuño

Sede Afundación A Coruña

A Coruña

 

Elisa e Marcela

2 de xuño, 21:00

Auditorio Municipal de Vigo

Vigo

 

Sergio Dalma

2 de xuño, 21:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Los Gandules

2 de xuño, 21:30

Café Cultural Auriense

Ourense

 

Sin City Devils + El Hombre Flipante y Los Replicantes

2 de xuño, 22:00

Sala Super 8

Ferrol

 

Banda Crebinsky

2 de xuño, 22:30

Var con Uve

Moaña

 

FLOP CINEMA

De 29 de maio a 2 de xuño

Pazo da Cultura de Pontevedra

Pontevedra

 

Ragdoll

2 de xuño, 23:45

Clavicémbalo

Lugo

 

Reach

2 de xuño, 23:45

Clavicémbalo

Lugo

 

Festa das Alfombras Florais de Bueu

3 de xuño (hora sen determinar)

Bueu

Bueu

 

Festa das Alfombras Florais do Corpus Christi

3 de xuño (hora sen determinar)

varios espazos

Ares

 

Festa do Boi

De 26 de maio a 3 de xuño

varios espazos

Allariz

 

Sorrisos trans*formadores

De 21 de maio a 3 de xuño

Pazo da Cultura Emilia Pardo Bazán

Sanxenxo

 

(S8) 9ª Mostra de Cinema Periférico

De 25 de maio a 3 de xuño

Varios espazos da localidade

A Coruña

 

Corpus Christi

3 de xuño, 09:30

Ponteareas

Ponteareas

 

UP2DOWN

3 de xuño, 12:00

Teatro Jofre

Ferrol

 

Casablanca Weekend Festival

De 1 de xuño a 3 de xuño

Distintos espazos do barrio de Casablanca

Vigo

 

Las Antonias

3 de xuño, 13:00

Auditorio da Igrexia de Cambre

Cambre

 

O Día das Letras Galegas. 55 anos de historia

De 26 de abril a 3 de xuño

Casa Galega da Cultura

Vigo

 

Home Orquestra

3 de xuño, 18:00

Área recreativa O Barreiro-Xil

Meaño

 

Turma Caipira

3 de xuño, 18:00

Conservatorio de Música de Culleredo

Culleredo

 

Filocafé 2017

3 de xuño, 18:30

Centro Galego de Arte Contemporánea

Santiago de Compostela

 

Moitos fillos, un mono e un castelo

3 de xuño, 19:00

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

 

Gran gala de ópera

3 de xuño, 19:00

Auditorio de Coles

Coles

 

Luar na Lubre

3 de xuño, 20:00

Teatro Principal de Ourense

Ourense

 

Son

3 de xuño, 20:00

Teatro Colón

A Coruña

 

Coleccionistas

3 de xuño, 20:00

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

 

A librería

3 de xuño, 20:00

Auditorio Municipal de Cedeira

Cedeira

 

The Conformists + Decurs

3 de xuño, 20:30

Liceo Mutante

Pontevedra

 

Sonoro empeño. A música nas coleccións ABANCA e Afundación

De 21 de marzo a 3 de xuño

Sala de exposicións Afundación

Ourense

 

A Panadaría

3 de xuño, 21:00

Garufa Club

A Coruña

 

Somos criminais

3 de xuño, 23:00

Pazo da Cultura de Pontevedra

Pontevedra

 

Festa do Corpus Christi de Redondela

De 1 de xuño a 4 de xuño

varios espazos

Redondela

 

Santiago

5 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

La Puebla de las Mujeres

5 de xuño, 19:00

Auditorio Sede Afundación Pontevedra

Pontevedra

 

Concerto Solidario Pon tu Nota

5 de xuño, 20:00

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

Elisa no mundo das marabillas

De 5 de xuño a 5 de xuño

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Pop-Revisited

5 de xuño, 20:30

Teatro Colón

A Coruña

 

L’enfant secret / El hijo secreto

5 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Carla Green & Exit

5 de xuño, 21:45

Sala Mardi Gras

A Coruña

 

Vargtimmen / La hora del lobo

6 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Scooby-Doo e o misterio da costureira

6 de xuño, 18:00

Biblioteca Pública Municipal de Verín

Verín

 

Visitas guiadas

6 de xuño, 18:00

Arquivo do Reino de Galicia

A Coruña

 

Big Band de Jazz

6 de xuño, 20:30

Teatro Colón

A Coruña

 

Dirty Dancing, o musical

6 de xuño, 20:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Vargtimmen / La hora del lobo

6 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Shellac + Decibelles

6 de xuño, 21:00

Playa Club

A Coruña

 

Rebeca Lane

6 de xuño, 21:45

Sala Mardi Gras

A Coruña

 

Pablo Sanmamed Trío

6 de xuño, 22:00

Filloa Jazz Club

A Coruña

 

Con pan e viño ándase o Camiño

De 30 de maio a 7 de xuño

Centro Cultural do Porriño

O Porriño

 

Obradoiro arqueolóxico

7 de xuño, 10:00

Museo do Castro de Viladonga

Castro de Rei

 

The Dreamers / Soñadores

7 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Á mantido

7 de xuño, 19:30

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Ciclo sobre Eloy Luis André

7 de xuño, 19:30

Biblioteca Pública Municipal de Verín

Verín

 

Nikolai Lugansky

7 de xuño, 20:30

Teatro Principal de Ourense

Ourense

 

Dirty Dancing, o musical

7 de xuño, 20:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

The Dreamers / Soñadores

7 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Anacos de Brétema no vento

7 de xuño, 20:30

Teatro Colón

A Coruña

 

Lusco e Fusco + The momento

7 de xuño, 22:30

Clavicémbalo

Lugo

 

Prensa histórica e xeración de coñecemento: do papel ao dixital

De 8 de xuño a 8 de xuño

Biblioteca de Galicia

Santiago de Compostela

 

Stop-motion: modelaxe en plastilina

8 de xuño, 18:00

Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola

Pontevedra

 

Dirty Dancing, o musical

8 de xuño, 18:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Historias dun ilusionista

8 de xuño, 18:30

Casa da Cultura Pintor Llorens

Sada

 

Cans e letras

De 26 de maio a 8 de xuño

Biblioteca Pública de Lugo

Lugo

 

2001: A Space Odyssey / 2001: Unha odisea do espazo

8 de xuño, 19:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Coral Polifónica Follas Novas

8 de xuño, 19:30

Fundación Barrié

A Coruña

 

Ciclo sobre Eloy Luis André

8 de xuño, 19:30

Biblioteca Pública Municipal de Verín

Verín

 

Tropical

8 de xuño, 20:30

Teatro Colón

A Coruña

 

Os limpa limpa

8 de xuño, 20:30

Auditorio municipal

Catoira

 

Somos criminais

8 de xuño, 20:30

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

 

Divinas Palabras Revolution

8 de xuño, 20:30

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

 

Pablo López

8 de xuño, 21:00

Palacio de Congresos e Exposicións de Galicia

Santiago de Compostela

 

No sé si reír o llorar

8 de xuño, 21:00

Auditorio Abanca – Preguntoiro

Santiago de Compostela

 

El funeral

8 de xuño, 21:00

Pazo da Cultura de Pontevedra

Pontevedra

 

Política Sentimental

8 de xuño, 21:00

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

Habitación Vudú

8 de xuño, 21:30

Café Cultural Auriense

Ourense

 

Gold&Colt en concerto

8 de xuño, 22:00

La Fábrica de Chocolate

Vigo

 

Dirty Dancing, o musical

8 de xuño, 22:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Mangoreté

8 de xuño, 22:30

Sala Super 8

Ferrol

 

Brais Morán en concerto

8 de xuño, 23:30

A Ventana

Laxe

 

Agoraphobia

8 de xuño, 23:30

A Fundación

Melide

 

Igloo en concerto

8 de xuño, 23:45

Clavicémbalo

Lugo

 

Festival Millo Verde

De 7 de xuño a 9 de xuño

Varios espazos

Redondela

 

A escena galega no palco do Colón

9 de xuño, 10:00

Teatro Colón

A Coruña

 

XIV Xornadas Interxeracionais Rurais

9 de xuño, 10:30

Antiga escola de Cabreiros

Xermade

 

Stop-motion: modelaxe en plastilina

9 de xuño, 11:00

Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola

Pontevedra

 

Familias diversas

9 de xuño, 12:00

Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés

A Coruña

 

As árbores da paz

9 de xuño, 12:00

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Paseos pola Coruña literaria, primavera 2018

9 de xuño, 12:00

Centro Ágora

A Coruña

 

Suite Coruñesa

9 de xuño, 12:30

Museo de Arte Contemporáneo Gas Natural Fenosa (MAC)

A Coruña

 

A pintura que soa

De 8 de xuño a 9 de xuño

Museo de Pontevedra

Pontevedra

 

Érase unha vez a ópera

9 de xuño, 18:00

Biblioteca de Galicia

Santiago de Compostela

 

Tempo da recolleita + Xunta en Corcubión

9 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Dirty Dancing, o musical

9 de xuño, 18:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Fillos do sol

9 de xuño, 19:00

Local Cultural

Vilasantar

 

Beatout 2018

9 de xuño, 19:00

Coliseum

A Coruña

 

O autor

9 de xuño, 19:30

Auditorio Municipal de Cariño

Cariño

 

Rozalén

9 de xuño, 20:00

Pazo da Cultura de Narón

Narón

 

Khmer + Barbarian Prophecies + Wasted Wiltons

9 de xuño, 20:00

Nave 1839

A Coruña

 

No sé si reír o llorar

9 de xuño, 20:00

Sede Afundación A Coruña

A Coruña

 

La casa de los ingleses en concerto

9 de xuño, 20:30

Auditorio da Xunqueira

Redondela

 

Noites de estrelas

9 de xuño, 20:30

Sede Afundación de Pontevedra

Pontevedra

 

Agoraphobia

9 de xuño, 20:30

Naútico

O Grove

 

Somos criminais

9 de xuño, 20:30

Centro Cultural Avenida

A Rúa

 

Divinas Palabras Revolution

9 de xuño, 20:30

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

 

El funeral

9 de xuño, 20:30

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

Pablo López

9 de xuño, 21:00

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

Pablo Castaño Quartet A-la-láa

9 de xuño, 21:00

Pazo da Peregrina

Ames

 

Metalfest

9 de xuño, 21:00

Sala Super 8

Ferrol

 

Coleccionistas

9 de xuño, 21:00

Auditorio Municipal do Carballiño

O Carballiño

 

Día de Portugal

De 8 de xuño a 9 de xuño

Zona histórica

Ourense

 

Imos de Visita II

De 9 de xuño a 9 de xuño

Museo Etnolóxico de Ribadavia

Ribadavia

 

Revólver

9 de xuño, 21:30

Auditorio Municipal de Ferrol

Ferrol

 

Os Forasteiros

9 de xuño, 22:00

Café Cultural Auriense

Ourense

 

6 mulleres

9 de xuño, 22:00

Pazo da Peregrina

Ames

 

Cantares

9 de xuño, 22:00

Auditorio Municipal de Vigo

Vigo

 

Bakin Blues Band

9 de xuño, 22:30

Salason

Cangas

 

Dirty Dancing, o musical

9 de xuño, 22:30

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Festival de música Cidade de Lugo 2018

De 18 de maio a 9 de xuño

Varios espazos

Lugo

 

María Toro

9 de xuño, 23:45

Clavicémbalo

Lugo

 

Serán_01

De 8 de xuño a 10 de xuño

Cidade da Cultura de Galicia

Santiago de Compostela

 

Feira do Libro

De 7 de xuño a 10 de xuño

Alameda

Redondela

 

Ofrenda do Reino de Galicia ao Santisimo Sacramento

10 de xuño (hora sen determinar)

Catedral de Lugo

Lugo

 

Rexas

De 25 de maio a 10 de xuño

Centro Sociocultural e Xuvenil José Raído Patelas

Cuntis

 

Depo Andainas 2018

10 de xuño (hora sen determinar)

Punto de saída: parque da Xunqueira

Moaña

 

A crúa historia da Illa de San Simón

10 de xuño, 09:30

Varios espazos da vila e da illa

Redondela

 

XVII Ciclo Música para unha Época

10 de xuño, 12:00

Museo de Belas Artes

A Coruña

 

As nosas senlleiras

De 24 de maio a 10 de xuño

Sala de exposicións do Concello

O Rosal

 

Camiños da imaxe

De 19 de abril a 10 de xuño

Museo do Pobo Galego

Santiago de Compostela

 

Venus en el despeñadero

De 12 de abril a 10 de xuño

Museo Granell

Santiago de Compostela

 

Corpoética

De 12 de abril a 10 de xuño

Museo Granell

Santiago de Compostela

 

Dirty Dancing, o musical

10 de xuño, 17:00

Palacio da Ópera

A Coruña

 

Pesdelán. Na punta do pé

10 de xuño, 18:00

Carballeira de Francos. Calo

Teo

 

O secuestro da bibliotecaria

10 de xuño, 18:30

Auditorio municipal Gustavo Freire

Lugo

 

O autor

10 de xuño, 19:00

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

 

Eu queríame casare

10 de xuño, 19:00

Centro sociocultural M. Díaz Sampedro

Barreiros

 

Punto e seguido. A vida despois do dano cerebral adquirido

De 10 de maio a 10 de xuño

Fundación Barrié

A Coruña

 

Raíces Aéreas

10 de xuño, 20:00

A Pousada das Ánimas

Boiro

 

Coleccionistas

10 de xuño, 20:00

Teatro Afundación Vigo

Vigo

 

Pablo López

10 de xuño, 20:30

Auditorio Pazo de Congresos Mar de Vigo

Vigo

 

SMART

10 de xuño, 20:30

Teatro Colón

A Coruña

 

Setefalares

De 7 de xuño a 10 de xuño

Varios espazos

Pontevedra

 

Semana do Libro de Compostela

De 1 de xuño a 10 de xuño

Praza da Quintana

Santiago de Compostela

 

Mostra Internacional de Cinema Etnográfico – MICE

De 4 de xuño a 10 de xuño

Museo do Pobo Galego

Santiago de Compostela

 

María Victoria Moreno. Paisaxes e personaxes

De 29 de maio a 11 de xuño

Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés

A Coruña

 

Visita teatralizada por Avelino González

11 de xuño, 11:00

Museo do Castro de Viladonga

Castro de Rei

 

Visita teatralizada por Avelino González

11 de xuño, 12:30

Museo do Castro de Viladonga

Castro de Rei

 

Visita teatralizada por Avelino González

12 de xuño, 11:00

Museo do Castro de Viladonga

Castro de Rei

 

Visita teatralizada por Avelino González

12 de xuño, 12:30

Museo do Castro de Viladonga

Castro de Rei

 

Actua I+ Les amants réguliers / Los amantes habituales

12 de xuño, 19:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Juyma Estévez Trío

12 de xuño, 22:00

A Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

 

Festa da Rosa

13 de xuño (hora sen determinar)

varios espazos

Mos

 

Obradoiro arqueolóxico

13 de xuño, 10:00

Museo do Castro de Viladonga

Castro de Rei

 

Pandora’s Box (Episodios 1-2)

13 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Skammen / La vergüenza

13 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Galicia Escena Pro

De 11 de xuño a 14 de xuño

Varios espazos

Santiago de Compostela

 

Nanovo con Raquel Queizás

14 de xuño, 18:00

Biblioteca Pública de Ourense

Ourense

 

Pandora’s Box (Episodios 3-4)

14 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

A Represión sobre as mulleres tras o golpe de estado do 36

14 de xuño, 19:00

Centro Cultural do Porriño

O Porriño

 

Wendy vai a México, un cómic sonoro

14 de xuño, 20:00

Antiga capela do campus universitario de Ourense

Ourense

 

Le redoutable / Mal genio

14 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Divinas Palabras Revolution

14 de xuño, 20:30

Sede Afundación de Pontevedra

Pontevedra

 

David Perdomo

14 de xuño, 23:00

Clavicémbalo

Lugo

 

Festival de Jazz de Primavera 2018

De 8 de abril a 14 de xuño

Café Latino Ourense

Ourense

 

A volta a Galicia en 313 concellos

15 de xuño, 11:30

Pazo da Crega. San Antoniño

Barro

 

Artes e Multimédia

De 24 de maio a 15 de xuño

Instituto Camões – Centro Cultural Português em Vigo

Vigo

 

Pandora’s Box (Episodios 4-5)

15 de xuño, 18:00

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

noitiNHas MUSIC

15 de xuño, 20:00

Hotel NH Collection Santiago

Santiago de Compostela

 

Ensemble Vigo 430. Obras de Brahms

15 de xuño, 20:30

Auditorio Pazo de Congresos Mar de Vigo

Vigo

 

Voando o pasado. Fotografía aérea e arqueoloxía en Galicia

De 18 de abril a 15 de xuño

Arquivo Histórico Provincial de Lugo

Lugo

 

La chinoise

15 de xuño, 20:30

Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)

A Coruña

 

Somos criminais

15 de xuño, 20:30

Casa da Cultura de Burela

Burela

 

Senior

15 de xuño, 20:30

Casa da cultura

Pontedeume

 

La Habitación Roja

15 de xuño, 21:00

Teatro Jofre

Ferrol

 

A era dos dinosaurios

De 1 de xuño a 15 de xuño

Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal

Santiago de Compostela

 

Elisa e Marcela

15 de xuño, 21:00

Auditorio Santa Baia

Ribadumia

 

High Energy Rock-a-Billy

15 de xuño, 22:00

Bâbâ Bar

A Coruña

 

Blas de Lezo y la guerra del Asiento

De 21 de maio a 15 de xuño

Nave El Tinglado

Vigo

 

Mad Martin trío, High Energy Rockabilly

15 de xuño, 22:00

BâBâ Bar

A Coruña

 

Agoraphobia

15 de xuño, 22:30

Salasón

PUBLICIDADE EN XORNAL GALEGO

Cangas

Deixa unha resposta