Calendario de Liga 2018/2019

Calendario de Liga 2018/2019, destacamos todos os partidos do R.C. Celta de Vigo

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 19/08 18:30 Leganés
Barcelona 19/08 18:30 Alavés
CELTA DE VIGO 19/08 18:30 Espanyol
Eibar 19/08 18:30 Huesca
Girona 19/08 18:30 Valladolid
Rayo 19/08 18:30 Sevilla
Betis 19/08 18:30 Levante
Real Madrid 19/08 18:30 Getafe
Valencia 19/08 18:30 Atlético
Villarreal 19/08 18:30 R. Sociedad
Xornada Nº 1

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 26/08 18:30 Betis
Athletic 26/08 18:30 Huesca
Atlético 26/08 18:30 Rayo
Espanyol 26/08 18:30 Valencia
Getafe 26/08 18:30 Eibar
Girona 26/08 18:30 Real Madrid
Leganés 26/08 18:30 R. Sociedad
Levante 26/08 18:30 CELTA DE VIGO
Valladolid 26/08 18:30 Barcelona
Sevilla 26/08 18:30 Villarreal
Xornada Nº 2

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 02/09 18:30 Espanyol
Barcelona 02/09 18:30 Huesca
CELTA DE VIGO 02/09 18:30 Atlético
Eibar 02/09 18:30 R. Sociedad
Getafe 02/09 18:30 Valladolid
Levante 02/09 18:30 Valencia
Rayo 02/09 18:30 Athletic
Betis 02/09 18:30 Sevilla
Real Madrid 02/09 18:30 Leganés
Villarreal 02/09 18:30 Girona
Xornada Nº 3

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 16/09 18:30 Real Madrid
Atlético 16/09 18:30 Eibar
Espanyol 16/09 18:30 Levante
Girona 16/09 18:30 CELTA DE VIGO
Huesca 16/09 18:30 Rayo
Leganés 16/09 18:30 Villarreal
R. Sociedad 16/09 18:30 Barcelona
Valladolid 16/09 18:30 Alavés
Sevilla 16/09 18:30 Getafe
Valencia 16/09 18:30 Betis
Xornada Nº 4

—————————————–

PUBLICIDADE EN XORNAL GALEGO
Equipo local Data Equipo visitante
Barcelona 23/09 18:30 Girona
CELTA DE VIGO 23/09 18:30 Valladolid
Eibar 23/09 18:30 Leganés
Getafe 23/09 18:30 Atlético
Huesca 23/09 18:30 R. Sociedad
Levante 23/09 18:30 Sevilla
Rayo 23/09 18:30 Alavés
Betis 23/09 18:30 Athletic
Real Madrid 23/09 18:30 Espanyol
Villarreal 23/09 18:30 Valencia
Xornada Nº 5

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 26/09 18:30 Getafe
Athletic 26/09 18:30 Villarreal
Atlético 26/09 18:30 Huesca
Espanyol 26/09 18:30 Eibar
Girona 26/09 18:30 Betis
Leganés 26/09 18:30 Barcelona
R. Sociedad 26/09 18:30 Rayo
Valladolid 26/09 18:30 Levante
Sevilla 26/09 18:30 Real Madrid
Valencia 26/09 18:30 CELTA DE VIGO
Xornada Nº 6

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Barcelona 30/09 18:30 Athletic
CELTA DE VIGO 30/09 18:30 Getafe
Eibar 30/09 18:30 Sevilla
Huesca 30/09 18:30 Girona
Levante 30/09 18:30 Alavés
Rayo 30/09 18:30 Espanyol
Betis 30/09 18:30 Leganés
Real Madrid 30/09 18:30 Atlético
R. Sociedad 30/09 18:30 Valencia
Villarreal 30/09 18:30 Valladolid
Xornada Nº 7

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 07/10 18:30 Real Madrid
Athletic 07/10 18:30 R. Sociedad
Atlético 07/10 18:30 Betis
Espanyol 07/10 18:30 Villarreal
Getafe 07/10 18:30 Levante
Girona 07/10 18:30 Eibar
Leganés 07/10 18:30 Rayo
Valladolid 07/10 18:30 Huesca
Sevilla 07/10 18:30 CELTA DE VIGO
Valencia 07/10 18:30 Barcelona
Xornada Nº 8

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Barcelona 21/10 18:30 Sevilla
CELTA DE VIGO 21/10 18:30 Alavés
Eibar 21/10 18:30 Athletic
Huesca 21/10 18:30 Espanyol
Rayo 21/10 18:30 Getafe
Betis 21/10 18:30 Valladolid
Real Madrid 21/10 18:30 Levante
R. Sociedad 21/10 18:30 Girona
Valencia 21/10 18:30 Leganés
Villarreal 21/10 18:30 Atlético
Xornada Nº 9

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 28/10 18:30 Villarreal
Athletic 28/10 18:30 Valencia
Atlético 28/10 18:30 R. Sociedad
Barcelona 28/10 18:30 Real Madrid
CELTA DE VIGO 28/10 18:30 Eibar
Getafe 28/10 18:30 Betis
Girona 28/10 18:30 Rayo
Levante 28/10 18:30 Leganés
Valladolid 28/10 18:30 Espanyol
Sevilla 28/10 18:30 Huesca
Xornada Nº 10

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Eibar 04/11 18:30 Alavés
Espanyol 04/11 18:30 Athletic
Huesca 04/11 18:30 Getafe
Leganés 04/11 18:30 Atlético
Rayo 04/11 18:30 Barcelona
Betis 04/11 18:30 CELTA DE VIGO
Real Madrid 04/11 18:30 Valladolid
R. Sociedad 04/11 18:30 Sevilla
Valencia 04/11 18:30 Girona
Villarreal 04/11 18:30 Levante
Xornada Nº 11

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 11/11 18:30 Huesca
Atlético 11/11 18:30 Athletic
Barcelona 11/11 18:30 Betis
CELTA DE VIGO 11/11 18:30 Real Madrid
Getafe 11/11 18:30 Valencia
Girona 11/11 18:30 Leganés
Levante 11/11 18:30 R. Sociedad
Rayo 11/11 18:30 Villarreal
Valladolid 11/11 18:30 Eibar
Sevilla 11/11 18:30 Espanyol
Xornada Nº 12

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 25/11 18:30 Getafe
Atlético 25/11 18:30 Barcelona
Eibar 25/11 18:30 Real Madrid
Espanyol 25/11 18:30 Girona
Huesca 25/11 18:30 Levante
Leganés 25/11 18:30 Alavés
R. Sociedad 25/11 18:30 CELTA DE VIGO
Sevilla 25/11 18:30 Valladolid
Valencia 25/11 18:30 Rayo
Villarreal 25/11 18:30 Betis
Xornada Nº 13

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 02/12 18:30 Sevilla
Barcelona 02/12 18:30 Villarreal
CELTA DE VIGO 02/12 18:30 Huesca
Getafe 02/12 18:30 Espanyol
Girona 02/12 18:30 Atlético
Levante 02/12 18:30 Athletic
Rayo 02/12 18:30 Eibar
Betis 02/12 18:30 R. Sociedad
Real Madrid 02/12 18:30 Valencia
Valladolid 02/12 18:30 Leganés
Xornada Nº 14

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 09/12 18:30 Girona
Atlético 09/12 18:30 Alavés
Eibar 09/12 18:30 Levante
Espanyol 09/12 18:30 Barcelona
Huesca 09/12 18:30 Real Madrid
Leganés 09/12 18:30 Getafe
Betis 09/12 18:30 Rayo
R. Sociedad 09/12 18:30 Valladolid
Valencia 09/12 18:30 Sevilla
Villarreal 09/12 18:30 CELTA DE VIGO
Xornada Nº 15

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 16/12 18:30 Athletic
CELTA DE VIGO 16/12 18:30 Leganés
Eibar 16/12 18:30 Valencia
Espanyol 16/12 18:30 Betis
Getafe 16/12 18:30 R. Sociedad
Huesca 16/12 18:30 Villarreal
Levante 16/12 18:30 Barcelona
Real Madrid 16/12 18:30 Rayo
Valladolid 16/12 18:30 Atlético
Sevilla 16/12 18:30 Girona
Xornada Nº 16

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 22/12 18:30 Valladolid
Atlético 22/12 18:30 Espanyol
Barcelona 22/12 18:30 CELTA DE VIGO
Girona 22/12 18:30 Getafe
Leganés 22/12 18:30 Sevilla
Rayo 22/12 18:30 Levante
Betis 22/12 18:30 Eibar
R. Sociedad 22/12 18:30 Alavés
Valencia 22/12 18:30 Huesca
Villarreal 22/12 18:30 Real Madrid
Xornada Nº 17

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 06/01 18:30 Valencia
CELTA DE VIGO 06/01 18:30 Athletic
Eibar 06/01 18:30 Villarreal
Espanyol 06/01 18:30 Leganés
Getafe 06/01 18:30 Barcelona
Huesca 06/01 18:30 Betis
Levante 06/01 18:30 Girona
Real Madrid 06/01 18:30 R. Sociedad
Valladolid 06/01 18:30 Rayo
Sevilla 06/01 18:30 Atlético
Xornada Nº 18

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 13/01 18:30 Sevilla
Atlético 13/01 18:30 Levante
Barcelona 13/01 18:30 Eibar
Girona 13/01 18:30 Alavés
Leganés 13/01 18:30 Huesca
Rayo 13/01 18:30 CELTA DE VIGO
Betis 13/01 18:30 Real Madrid
R. Sociedad 13/01 18:30 Espanyol
Valencia 13/01 18:30 Valladolid
Villarreal 13/01 18:30 Getafe
Xornada Nº 19

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Barcelona 20/01 18:30 Leganés
CELTA DE VIGO 20/01 18:30 Valencia
Eibar 20/01 18:30 Espanyol
Getafe 20/01 18:30 Alavés
Huesca 20/01 18:30 Atlético
Levante 20/01 18:30 Valladolid
Rayo 20/01 18:30 R. Sociedad
Betis 20/01 18:30 Girona
Real Madrid 20/01 18:30 Sevilla
Villarreal 20/01 18:30 Athletic
Xornada Nº 20

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 27/01 18:30 Rayo
Athletic 27/01 18:30 Betis
Atlético 27/01 18:30 Getafe
Espanyol 27/01 18:30 Real Madrid
Girona 27/01 18:30 Barcelona
Leganés 27/01 18:30 Eibar
R. Sociedad 27/01 18:30 Huesca
Valladolid 27/01 18:30 CELTA DE VIGO
Sevilla 27/01 18:30 Levante
Valencia 27/01 18:30 Villarreal
Xornada Nº 21

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Barcelona 03/02 18:30 Valencia
CELTA DE VIGO 03/02 18:30 Sevilla
Eibar 03/02 18:30 Girona
Huesca 03/02 18:30 Valladolid
Levante 03/02 18:30 Getafe
Rayo 03/02 18:30 Leganés
Betis 03/02 18:30 Atlético
Real Madrid 03/02 18:30 Alavés
R. Sociedad 03/02 18:30 Athletic
Villarreal 03/02 18:30 Espanyol
Xornada Nº 22

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 10/02 18:30 Levante
Athletic 10/02 18:30 Barcelona
Atlético 10/02 18:30 Real Madrid
Espanyol 10/02 18:30 Rayo
Getafe 10/02 18:30 CELTA DE VIGO
Girona 10/02 18:30 Huesca
Leganés 10/02 18:30 Betis
Valladolid 10/02 18:30 Villarreal
Sevilla 10/02 18:30 Eibar
Valencia 10/02 18:30 R. Sociedad
Xornada Nº 23

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Barcelona 17/02 18:30 Valladolid
CELTA DE VIGO 17/02 18:30 Levante
Eibar 17/02 18:30 Getafe
Huesca 17/02 18:30 Athletic
Rayo 17/02 18:30 Atlético
Betis 17/02 18:30 Alavés
Real Madrid 17/02 18:30 Girona
R. Sociedad 17/02 18:30 Leganés
Valencia 17/02 18:30 Espanyol
Villarreal 17/02 18:30 Sevilla
Xornada Nº 24

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 24/02 18:30 CELTA DE VIGO
Athletic 24/02 18:30 Eibar
Atlético 24/02 18:30 Villarreal
Espanyol 24/02 18:30 Huesca
Getafe 24/02 18:30 Rayo
Girona 24/02 18:30 R. Sociedad
Leganés 24/02 18:30 Valencia
Levante 24/02 18:30 Real Madrid
Valladolid 24/02 18:30 Betis
Sevilla 24/02 18:30 Barcelona
Xornada Nº 25

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Eibar 03/03 18:30 CELTA DE VIGO
Espanyol 03/03 18:30 Valladolid
Huesca 03/03 18:30 Sevilla
Leganés 03/03 18:30 Levante
Rayo 03/03 18:30 Girona
Betis 03/03 18:30 Getafe
Real Madrid 03/03 18:30 Barcelona
R. Sociedad 03/03 18:30 Atlético
Valencia 03/03 18:30 Athletic
Villarreal 03/03 18:30 Alavés
Xornada Nº 26

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 10/03 18:30 Eibar
Athletic 10/03 18:30 Espanyol
Atlético 10/03 18:30 Leganés
Barcelona 10/03 18:30 Rayo
CELTA DE VIGO 10/03 18:30 Betis
Getafe 10/03 18:30 Huesca
Girona 10/03 18:30 Valencia
Levante 10/03 18:30 Villarreal
Valladolid 10/03 18:30 Real Madrid
Sevilla 10/03 18:30 R. Sociedad
Xornada Nº 27

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 17/03 18:30 Atlético
Eibar 17/03 18:30 Valladolid
Espanyol 17/03 18:30 Sevilla
Huesca 17/03 18:30 Alavés
Leganés 17/03 18:30 Girona
Betis 17/03 18:30 Barcelona
Real Madrid 17/03 18:30 CELTA DE VIGO
R. Sociedad 17/03 18:30 Levante
Valencia 17/03 18:30 Getafe
Villarreal 17/03 18:30 Rayo
Xornada Nº 28

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 31/03 18:30 Atlético
Barcelona 31/03 18:30 Espanyol
CELTA DE VIGO 31/03 18:30 Villarreal
Getafe 31/03 18:30 Leganés
Girona 31/03 18:30 Athletic
Levante 31/03 18:30 Eibar
Rayo 31/03 18:30 Betis
Real Madrid 31/03 18:30 Huesca
Valladolid 31/03 18:30 R. Sociedad
Sevilla 31/03 18:30 Valencia
Xornada Nº 29

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 03/04 18:30 Levante
Atlético 03/04 18:30 Girona
Eibar 03/04 18:30 Rayo
Espanyol 03/04 18:30 Getafe
Huesca 03/04 18:30 CELTA DE VIGO
Leganés 03/04 18:30 Valladolid
R. Sociedad 03/04 18:30 Betis
Sevilla 03/04 18:30 Alavés
Valencia 03/04 18:30 Real Madrid
Villarreal 03/04 18:30 Barcelona
Xornada Nº 30

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 07/04 18:30 Leganés
Barcelona 07/04 18:30 Atlético
CELTA DE VIGO 07/04 18:30 R. Sociedad
Getafe 07/04 18:30 Athletic
Girona 07/04 18:30 Espanyol
Levante 07/04 18:30 Huesca
Rayo 07/04 18:30 Valencia
Betis 07/04 18:30 Villarreal
Real Madrid 07/04 18:30 Eibar
Valladolid 07/04 18:30 Sevilla
Xornada Nº 31

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 14/04 18:30 Rayo
Atlético 14/04 18:30 CELTA DE VIGO
Espanyol 14/04 18:30 Alavés
Girona 14/04 18:30 Villarreal
Huesca 14/04 18:30 Barcelona
Leganés 14/04 18:30 Real Madrid
R. Sociedad 14/04 18:30 Eibar
Valladolid 14/04 18:30 Getafe
Sevilla 14/04 18:30 Betis
Valencia 14/04 18:30 Levante
Xornada Nº 32

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 24/04 18:30 Valladolid
Barcelona 24/04 18:30 R. Sociedad
CELTA DE VIGO 24/04 18:30 Girona
Eibar 24/04 18:30 Atlético
Getafe 24/04 18:30 Sevilla
Levante 24/04 18:30 Espanyol
Rayo 24/04 18:30 Huesca
Betis 24/04 18:30 Valencia
Real Madrid 24/04 18:30 Athletic
Villarreal 24/04 18:30 Leganés
Xornada Nº 33

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 28/04 18:30 Barcelona
Atlético 28/04 18:30 Valencia
Espanyol 28/04 18:30 CELTA DE VIGO
Getafe 28/04 18:30 Real Madrid
Huesca 28/04 18:30 Eibar
Leganés 28/04 18:30 Athletic
Levante 28/04 18:30 Betis
R. Sociedad 28/04 18:30 Villarreal
Valladolid 28/04 18:30 Girona
Sevilla 28/04 18:30 Rayo
Xornada Nº 34

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 05/05 18:30 Alavés
Atlético 05/05 18:30 Valladolid
Barcelona 05/05 18:30 Levante
Girona 05/05 18:30 Sevilla
Leganés 05/05 18:30 CELTA DE VIGO
Rayo 05/05 18:30 Real Madrid
Betis 05/05 18:30 Espanyol
R. Sociedad 05/05 18:30 Getafe
Valencia 05/05 18:30 Eibar
Villarreal 05/05 18:30 Huesca
Xornada Nº 35

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 12/05 18:30 R. Sociedad
CELTA DE VIGO 12/05 18:30 Barcelona
Eibar 12/05 18:30 Betis
Espanyol 12/05 18:30 Atlético
Getafe 12/05 18:30 Girona
Huesca 12/05 18:30 Valencia
Levante 12/05 18:30 Rayo
Real Madrid 12/05 18:30 Villarreal
Valladolid 12/05 18:30 Athletic
Sevilla 12/05 18:30 Leganés
Xornada Nº 36

—————————————–

Equipo local Data Equipo visitante
Athletic 19/05 18:30 CELTA DE VIGO
Atlético 19/05 18:30 Sevilla
Barcelona 19/05 18:30 Getafe
Girona 19/05 18:30 Levante
Leganés 19/05 18:30 Espanyol
Rayo 19/05 18:30 Valladolid
Betis 19/05 18:30 Huesca
R. Sociedad 19/05 18:30 Real Madrid
Valencia 19/05 18:30 Alavés
Villarreal 19/05 18:30 Eibar
Xornada Nº 37
Equipo local Data Equipo visitante
Alavés 26/05 18:30 Girona
CELTA DE VIGO 26/05 18:30 Rayo
Eibar 26/05 18:30 Barcelona
Espanyol 26/05 18:30 R. Sociedad
Getafe 26/05 18:30 Villarreal
Huesca 26/05 18:30 Leganés
Levante 26/05 18:30 Atlético
Real Madrid 26/05 18:30 Betis
Valladolid 26/05 18:30 Valencia
Sevilla 26/05 18:30 Athletic
Xornada Nº 38

 

PUBLICIDADE EN XORNAL GALEGO

 

Deixa unha resposta