Calendario e resultados do mundial de fútbol 2018

Grupos do Mundial 2018
Grupo A: Rusia, Arabia Saudita Exipto e Uruguai

Grupo B: Portugal, Marrocos, España e Irán.

Grupo C: Francia, Australia, Perú e Dinamarca.

Grupo D: Arxentina, Islandia, Croacia e Nixeria.

PUBLICIDADE EN XORNAL GALEGO

Grupo E: Brasil, Suíza, Costa Rica e Serbia.

Grupo F: Alemaña, México, Suecia e Corea do Sur.

Grupo G: Bélxica, Panamá, Tunes e Inglaterra.

Grupo H: Polonia, Senegal, Colombia e Xapón.

Calendario e horarios Mundial Rusia 2018 de fútbol
Xoves 14 de xuño

17:00 Rusia – Arabia Saudita FINAL 5-0

Venres 15 de xuño

14:00 Exipto-Uruguai FINAL 0-1

17:00 Marrocos-Irán FINAL 0-1

20:00 Portugal-España FINAL 3-3

Sábado 16 de xuño

12:00 Francia-Australia FINAL 2-1

15:00 Arxentina-Islandia FINAL 1-1

18:00 Perú-Dinamarca FINAL 0-1

21:00 Croacia-Nixeria FINAL 2-0

Domingo 17 de xuño

14:00 Costa Rica-Serbia FINAL 0-1

17:00 Alemaña-México FINAL 0-1

20:00 Brasil-Suíza FINAL 1-1

Luns 18 de xuño

14:00 Suecia-Corea do Sur FINAL 1-0

17:00 Bélxica-Panamá FINAL 3-0

20:00 Tunes-Inglaterra FINAL 1-2

Martes 19 de xuño

14:00 Polonia-Senegal FINAL 1-2

17:00 Colombia-Xapón FINAL 1-2

20:00 Rusia-Exipto FINAL 3-1

Mércores 20 de xuño

14:00 Portugal-Marrocos FINAL 1-0

17:00 Uruguai-Arabia Saudita FINAL 1-0

20:00 Irán-España FINAL 0-1

Xoves 21 de xuño

17:00 Francia-Perú FINAL 1-0

14:00 Dinamarca-Australia FINAL 1-1

20:00 Arxentina-Croacia FINAL 0-3

Venres 22 de xuño

14:00 Brasil-Costa Rica FINAL 2-0

17:00 Nixeria-Islandia FINAL 2-0

20:00 Serbia-Suíza FINAL 1-2

Sábado 23 de xuño

14:00 Bélxica-Tunes

17:00 Alemaña-Suecia

20:00 Corea do Sur-México

Domingo 24 de xuño

14:00 Inglaterra-Panamá

17:00 Xapón-Senegal

20:00 Polonia-Colombia

Luns 25 de xuño

16:00 Uruguai-Rusia

16:00 Arabia Saudita-Exipto

20:00 Irán-Portugal

20:00 España-Marrocos

Martes 26 de xuño

16:00 Dinamarca-Francia

16:00 Australia-Perú

20:00 Nixeria-Arxentina

20:00 Islandia-Croacia

Mércores 27 de xuño

16:00 Corea do Sur-Alemaña

16:00 México-Suecia

20:00 Serbia-Brasil

20:00 Suíza-Costa Rica

Xoves 28 de xuño

16:00 Xapón-Polonia

16:00 Senegal-Colombia

20:00 Inglaterra-Bélxica

20:00 Panamá-Tunes

Oitavos de final
Sábado 30 de xuño

1: Primeiro Grupo C – Segundo Grupo D: 16:00 HEC, Kazán

2: Primeiro Grupo A – Segundo Grupo B: 20:00 HEC, Sochi

Domingo 1 de xullo
3: Primeiro Grupo B – Segundo Grupo A: 16:0 HEC, Moscova (Luzhnikí)

4: Primeiro Grupo D – Segundo Grupo C: 20:00 HEC, Nizhni Nóvgorod

Luns 2 de xullo

5: Primeiro Grupo E – Segundo Grupo F: 16:00 HEC, Samara

6: Primeiro Grupo G – Segundo Grupo H: 20:00 HEC, Rostov

Martes 3 de xullo

7: Primeiro Grupo F – Segundo Grupo E: 16:00 HEC, San Petersburgo

8: Primeiro Grupo H – Segundo Grupo G: 20:00 HEC, Moscova (Spartak)

Cuartos de final
Venres 6 de xullo

CF1: Gañador 2 – Gañador 1: 16:00 HEC, Nizhni Nóvgorod

CF2: Gañador 5 – Gañador 6: 20:00 HEC, Kazán

Sábado 7 de xullo

CF3: Gañador 7 – Gañador 8: 16:00 HEC, Samara

CF4: Gañador 3 – Gañador 4: 20:00 HEC, Sochi

Semifinais
Martes 10 de xullo

Gañador CF1 – Gañador CF2: 20:00 HEC, San Petersburgo

Mércores 11 de xullo

Gañador CF4 – Gañador CF3: 20:00 HEC, Moscova (Luzhnikí)

Partido polo terceiro posto e cuarto posto:
Sábado 14 de xullo

Perdedor SF1 – Perdedor SF2: 16:00 HEC, San Petersburgo

Final
Domingo 15 de xullo

PUBLICIDADE EN XORNAL GALEGO

Gañador SF1 – Gañador SF2: 17:00 HEC, Moscova (Luzhniki)

Deixa unha resposta