Amosámosche un total de 788 eventos No bico un cantar 1 de xuño, 18:00 Igrexa de San Francisco Betanzos Feminino Plural 1 de xuño, 18:00 Praza do Balneario Arteixo Chimpo de ra 1 de xuño, 18:00 Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola Pontevedra Letras e notas 1 de xuño, 18:00 Auditorio
Amosámosche un total de 788 eventos
No bico un cantar
1 de xuño, 18:00
Igrexa de San Francisco
Betanzos
Feminino Plural
1 de xuño, 18:00
Praza do Balneario
Arteixo
Chimpo de ra
1 de xuño, 18:00
Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola
Pontevedra
Letras e notas
1 de xuño, 18:00
Auditorio Municipal de Ourense
Ourense
Biblioteca encantada
De 8 de maio a 1 de xuño
Biblioteca Pública de Lugo
Lugo
Friedl vom Gröller
1 de xuño, 18:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Letras e notas
1 de xuño, 19:00
Auditorio Municipal de Ourense
Ourense
O Rapto de Europa
1 de xuño, 19:30
Zona C
Santiago de Compostela
El palacio de las tres historias
De 22 de marzo a 1 de xuño
Centro Galego de Arte Contemporánea
Santiago de Compostela
Festival Elas son Artistas
1 de xuño, 20:30
Teatro Colón
A Coruña
Pablo Mazzolo
1 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Microefectos Dramatúrxicos
1 de xuño, 20:30
Clavicémbalo
Lugo
Somos criminais
1 de xuño, 20:30
Auditorio Municipal de Ourense
Ourense
Cinco horas con Mario
1 de xuño, 20:30
Teatro Rosalía Castro
A Coruña
Concerto de Víctor Aneiros
1 de xuño, 21:00
Teatro Jofre
Ferrol
Sergio Dalma
1 de xuño, 21:00
Auditorio Pazo de Congresos Mar de Vigo
Vigo
La Porteña Tango
1 de xuño, 21:00
Sede Afundación de Pontevedra
Pontevedra
Mucha Tontería
1 de xuño, 21:00
Teatro Afundación Vigo
Vigo
Boreas
1 de xuño, 21:00
Círculo recreativo cultural
O Porriño
Verán 1993
1 de xuño, 21:00
Auditorio do Centro Social do Mar
Bueu
Divinas Palabras Revolution
1 de xuño, 21:00
Teatro Lauro Olmo
O Barco de Valdeorras
Coleccionistas
1 de xuño, 21:30
Auditorio Municipal
Melide
Los Naipes
1 de xuño, 22:00
Café Cultural Auriense
Ourense
Los Gandules
1 de xuño, 22:00
La Fábrica de Chocolate
Vigo
Cine ao aire libre
1 de xuño, 22:00
Parque Camilo José Cela
Vigo
Banda Crebinsky
1 de xuño, 22:00
Bâbâ Bar
A Coruña
Reggae Night
1 de xuño, 22:30
Sala Super 8
Ferrol
The Soul Breakers
1 de xuño, 23:00
Sala Mardi Gras
A Coruña
High Energy Rock-a-Billy
1 de xuño, 23:30
A Fundación
Melide
Feira do Libro
De 30 de maio a 2 de xuño
Rúa do Paseo
Ourense
I Jornadas Viajeras de Galicia
2 de xuño, 10:00
Cidade da Cultura de Galicia
Santiago de Compostela
Bazares nos Bares
2 de xuño, 10:30
Churruca
Vigo
XIV Xornadas Interxeracionais Rurais
2 de xuño, 10:30
Antiga escola de Cabreiros
Xermade
Contos para construír
2 de xuño, 12:00
Sede Afundación Vigo
Vigo
Contos violetas para nenos e nenas de todas as cores
2 de xuño, 12:00
Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés
A Coruña
Maxia nunha maleta
2 de xuño, 12:00
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Ukp Day!
2 de xuño, 12:00
Castelo de Ribadavia
Ribadavia
Blues do País
2 de xuño, 12:30
Praza García Hermanos
Betanzos
12 mundos: ilustradores de literatura checa contemporánea para nenos
De 18 de maio a 2 de xuño
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Lingua e cultura checas
De 18 de maio a 2 de xuño
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Unha historia de amor co galego
De 2 de maio a 2 de xuño
Biblioteca Pública de Vigo Juan Compañel
Vigo
Arte na aula
De 1 de xuño a 2 de xuño
Centro Galego de Arte Contemporánea
Santiago de Compostela
Nastasia Zürcher
2 de xuño, 18:00
Paseo Marítimo de Sada
Sada
Ernie Gehr. Programa 2
2 de xuño, 18:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Proxecto Barbeito
2 de xuño, 19:00
Museo de Arte Contemporáneo Gas Natural Fenosa (MAC)
A Coruña
Os tres porquiños
2 de xuño, 19:00
Auditorio municipal
Ribeira
O fillo de Bigfoot
2 de xuño, 19:30
Auditorio Municipal de Cariño
Cariño
Pablo Castaño Quartet
2 de xuño, 20:00
Teatro Colón
A Coruña
Mucha Tontería
2 de xuño, 20:00
Teatro Afundación Vigo
Vigo
A culpa é do sistema
2 de xuño, 20:00
Auditorio Municipal da Illa
A Illa de Arousa
Les rois fainéants de Cía Cocotte
2 de xuño, 20:00
Centro Ágora
A Coruña
Fantasía dos sentidos
2 de xuño, 20:00
Casa Habanera
Guitiriz
Lady Macbeth
2 de xuño, 20:00
Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey
O Grove
A nena que quería navegar
2 de xuño, 20:00
Auditorio municipal
Cedeira
Gente del Mar
De 4 de maio a 2 de xuño
Auditorio de Rianxo
Rianxo
Eladio y los seres queridos
2 de xuño, 20:30
Naútico
O Grove
Berta Bittersweet
2 de xuño, 20:30
Paseo Marítimo de Santa Cristina
Oleiros
California Dreaming. 50 anos de Canyon Cinema
2 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Somos criminais
2 de xuño, 20:30
Pazo da Cultura de Pontevedra
Pontevedra
Cinco horas con Mario
2 de xuño, 20:30
Teatro Rosalía Castro
A Coruña
Nat Simons
2 de xuño, 21:00
Teatro Jofre
Ferrol
Luar na Lubre
2 de xuño, 21:00
Teatro Principal de Ourense
Ourense
Coleccionistas
2 de xuño, 21:00
Auditorio de Verín
Verín
Jorge Castillo. La visión de una obra
De 20 de febreiro a 2 de xuño
Sede Afundación A Coruña
A Coruña
Elisa e Marcela
2 de xuño, 21:00
Auditorio Municipal de Vigo
Vigo
Sergio Dalma
2 de xuño, 21:30
Palacio da Ópera
A Coruña
Los Gandules
2 de xuño, 21:30
Café Cultural Auriense
Ourense
Sin City Devils + El Hombre Flipante y Los Replicantes
2 de xuño, 22:00
Sala Super 8
Ferrol
Banda Crebinsky
2 de xuño, 22:30
Var con Uve
Moaña
FLOP CINEMA
De 29 de maio a 2 de xuño
Pazo da Cultura de Pontevedra
Pontevedra
Ragdoll
2 de xuño, 23:45
Clavicémbalo
Lugo
Reach
2 de xuño, 23:45
Clavicémbalo
Lugo
Festa das Alfombras Florais de Bueu
3 de xuño (hora sen determinar)
Bueu
Bueu
Festa das Alfombras Florais do Corpus Christi
3 de xuño (hora sen determinar)
varios espazos
Ares
Festa do Boi
De 26 de maio a 3 de xuño
varios espazos
Allariz
Sorrisos trans*formadores
De 21 de maio a 3 de xuño
Pazo da Cultura Emilia Pardo Bazán
Sanxenxo
(S8) 9ª Mostra de Cinema Periférico
De 25 de maio a 3 de xuño
Varios espazos da localidade
A Coruña
Corpus Christi
3 de xuño, 09:30
Ponteareas
Ponteareas
UP2DOWN
3 de xuño, 12:00
Teatro Jofre
Ferrol
Casablanca Weekend Festival
De 1 de xuño a 3 de xuño
Distintos espazos do barrio de Casablanca
Vigo
Las Antonias
3 de xuño, 13:00
Auditorio da Igrexia de Cambre
Cambre
O Día das Letras Galegas. 55 anos de historia
De 26 de abril a 3 de xuño
Casa Galega da Cultura
Vigo
Home Orquestra
3 de xuño, 18:00
Área recreativa O Barreiro-Xil
Meaño
Turma Caipira
3 de xuño, 18:00
Conservatorio de Música de Culleredo
Culleredo
Filocafé 2017
3 de xuño, 18:30
Centro Galego de Arte Contemporánea
Santiago de Compostela
Moitos fillos, un mono e un castelo
3 de xuño, 19:00
Auditorio Municipal Ilduara
Celanova
Gran gala de ópera
3 de xuño, 19:00
Auditorio de Coles
Coles
Luar na Lubre
3 de xuño, 20:00
Teatro Principal de Ourense
Ourense
Son
3 de xuño, 20:00
Teatro Colón
A Coruña
Coleccionistas
3 de xuño, 20:00
Auditorio Municipal Gustavo Freire
Lugo
A librería
3 de xuño, 20:00
Auditorio Municipal de Cedeira
Cedeira
The Conformists + Decurs
3 de xuño, 20:30
Liceo Mutante
Pontevedra
Sonoro empeño. A música nas coleccións ABANCA e Afundación
De 21 de marzo a 3 de xuño
Sala de exposicións Afundación
Ourense
A Panadaría
3 de xuño, 21:00
Garufa Club
A Coruña
Somos criminais
3 de xuño, 23:00
Pazo da Cultura de Pontevedra
Pontevedra
Festa do Corpus Christi de Redondela
De 1 de xuño a 4 de xuño
varios espazos
Redondela
Santiago
5 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
La Puebla de las Mujeres
5 de xuño, 19:00
Auditorio Sede Afundación Pontevedra
Pontevedra
Concerto Solidario Pon tu Nota
5 de xuño, 20:00
Teatro Afundación Vigo
Vigo
Elisa no mundo das marabillas
De 5 de xuño a 5 de xuño
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Pop-Revisited
5 de xuño, 20:30
Teatro Colón
A Coruña
L’enfant secret / El hijo secreto
5 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Carla Green & Exit
5 de xuño, 21:45
Sala Mardi Gras
A Coruña
Vargtimmen / La hora del lobo
6 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Scooby-Doo e o misterio da costureira
6 de xuño, 18:00
Biblioteca Pública Municipal de Verín
Verín
Visitas guiadas
6 de xuño, 18:00
Arquivo do Reino de Galicia
A Coruña
Big Band de Jazz
6 de xuño, 20:30
Teatro Colón
A Coruña
Dirty Dancing, o musical
6 de xuño, 20:30
Palacio da Ópera
A Coruña
Vargtimmen / La hora del lobo
6 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Shellac + Decibelles
6 de xuño, 21:00
Playa Club
A Coruña
Rebeca Lane
6 de xuño, 21:45
Sala Mardi Gras
A Coruña
Pablo Sanmamed Trío
6 de xuño, 22:00
Filloa Jazz Club
A Coruña
Con pan e viño ándase o Camiño
De 30 de maio a 7 de xuño
Centro Cultural do Porriño
O Porriño
Obradoiro arqueolóxico
7 de xuño, 10:00
Museo do Castro de Viladonga
Castro de Rei
The Dreamers / Soñadores
7 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Á mantido
7 de xuño, 19:30
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Ciclo sobre Eloy Luis André
7 de xuño, 19:30
Biblioteca Pública Municipal de Verín
Verín
Nikolai Lugansky
7 de xuño, 20:30
Teatro Principal de Ourense
Ourense
Dirty Dancing, o musical
7 de xuño, 20:30
Palacio da Ópera
A Coruña
The Dreamers / Soñadores
7 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Anacos de Brétema no vento
7 de xuño, 20:30
Teatro Colón
A Coruña
Lusco e Fusco + The momento
7 de xuño, 22:30
Clavicémbalo
Lugo
Prensa histórica e xeración de coñecemento: do papel ao dixital
De 8 de xuño a 8 de xuño
Biblioteca de Galicia
Santiago de Compostela
Stop-motion: modelaxe en plastilina
8 de xuño, 18:00
Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola
Pontevedra
Dirty Dancing, o musical
8 de xuño, 18:30
Palacio da Ópera
A Coruña
Historias dun ilusionista
8 de xuño, 18:30
Casa da Cultura Pintor Llorens
Sada
Cans e letras
De 26 de maio a 8 de xuño
Biblioteca Pública de Lugo
Lugo
2001: A Space Odyssey / 2001: Unha odisea do espazo
8 de xuño, 19:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Coral Polifónica Follas Novas
8 de xuño, 19:30
Fundación Barrié
A Coruña
Ciclo sobre Eloy Luis André
8 de xuño, 19:30
Biblioteca Pública Municipal de Verín
Verín
Tropical
8 de xuño, 20:30
Teatro Colón
A Coruña
Os limpa limpa
8 de xuño, 20:30
Auditorio municipal
Catoira
Somos criminais
8 de xuño, 20:30
Auditorio Municipal Reveriano Soutullo
Ponteareas
Divinas Palabras Revolution
8 de xuño, 20:30
Teatro Rosalía Castro
A Coruña
Pablo López
8 de xuño, 21:00
Palacio de Congresos e Exposicións de Galicia
Santiago de Compostela
No sé si reír o llorar
8 de xuño, 21:00
Auditorio Abanca – Preguntoiro
Santiago de Compostela
El funeral
8 de xuño, 21:00
Pazo da Cultura de Pontevedra
Pontevedra
Política Sentimental
8 de xuño, 21:00
Teatro Afundación Vigo
Vigo
Habitación Vudú
8 de xuño, 21:30
Café Cultural Auriense
Ourense
Gold&Colt en concerto
8 de xuño, 22:00
La Fábrica de Chocolate
Vigo
Dirty Dancing, o musical
8 de xuño, 22:30
Palacio da Ópera
A Coruña
Mangoreté
8 de xuño, 22:30
Sala Super 8
Ferrol
Brais Morán en concerto
8 de xuño, 23:30
A Ventana
Laxe
Agoraphobia
8 de xuño, 23:30
A Fundación
Melide
Igloo en concerto
8 de xuño, 23:45
Clavicémbalo
Lugo
Festival Millo Verde
De 7 de xuño a 9 de xuño
Varios espazos
Redondela
A escena galega no palco do Colón
9 de xuño, 10:00
Teatro Colón
A Coruña
XIV Xornadas Interxeracionais Rurais
9 de xuño, 10:30
Antiga escola de Cabreiros
Xermade
Stop-motion: modelaxe en plastilina
9 de xuño, 11:00
Biblioteca Pública de Pontevedra Antonio Odriozola
Pontevedra
Familias diversas
9 de xuño, 12:00
Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés
A Coruña
As árbores da paz
9 de xuño, 12:00
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Paseos pola Coruña literaria, primavera 2018
9 de xuño, 12:00
Centro Ágora
A Coruña
Suite Coruñesa
9 de xuño, 12:30
Museo de Arte Contemporáneo Gas Natural Fenosa (MAC)
A Coruña
A pintura que soa
De 8 de xuño a 9 de xuño
Museo de Pontevedra
Pontevedra
Érase unha vez a ópera
9 de xuño, 18:00
Biblioteca de Galicia
Santiago de Compostela
Tempo da recolleita + Xunta en Corcubión
9 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Dirty Dancing, o musical
9 de xuño, 18:30
Palacio da Ópera
A Coruña
Fillos do sol
9 de xuño, 19:00
Local Cultural
Vilasantar
Beatout 2018
9 de xuño, 19:00
Coliseum
A Coruña
O autor
9 de xuño, 19:30
Auditorio Municipal de Cariño
Cariño
Rozalén
9 de xuño, 20:00
Pazo da Cultura de Narón
Narón
Khmer + Barbarian Prophecies + Wasted Wiltons
9 de xuño, 20:00
Nave 1839
A Coruña
No sé si reír o llorar
9 de xuño, 20:00
Sede Afundación A Coruña
A Coruña
La casa de los ingleses en concerto
9 de xuño, 20:30
Auditorio da Xunqueira
Redondela
Noites de estrelas
9 de xuño, 20:30
Sede Afundación de Pontevedra
Pontevedra
Agoraphobia
9 de xuño, 20:30
Naútico
O Grove
Somos criminais
9 de xuño, 20:30
Centro Cultural Avenida
A Rúa
Divinas Palabras Revolution
9 de xuño, 20:30
Teatro Rosalía Castro
A Coruña
El funeral
9 de xuño, 20:30
Teatro Afundación Vigo
Vigo
Pablo López
9 de xuño, 21:00
Teatro Afundación Vigo
Vigo
Pablo Castaño Quartet A-la-láa
9 de xuño, 21:00
Pazo da Peregrina
Ames
Metalfest
9 de xuño, 21:00
Sala Super 8
Ferrol
Coleccionistas
9 de xuño, 21:00
Auditorio Municipal do Carballiño
O Carballiño
Día de Portugal
De 8 de xuño a 9 de xuño
Zona histórica
Ourense
Imos de Visita II
De 9 de xuño a 9 de xuño
Museo Etnolóxico de Ribadavia
Ribadavia
Revólver
9 de xuño, 21:30
Auditorio Municipal de Ferrol
Ferrol
Os Forasteiros
9 de xuño, 22:00
Café Cultural Auriense
Ourense
6 mulleres
9 de xuño, 22:00
Pazo da Peregrina
Ames
Cantares
9 de xuño, 22:00
Auditorio Municipal de Vigo
Vigo
Bakin Blues Band
9 de xuño, 22:30
Salason
Cangas
Dirty Dancing, o musical
9 de xuño, 22:30
Palacio da Ópera
A Coruña
Festival de música Cidade de Lugo 2018
De 18 de maio a 9 de xuño
Varios espazos
Lugo
María Toro
9 de xuño, 23:45
Clavicémbalo
Lugo
Serán_01
De 8 de xuño a 10 de xuño
Cidade da Cultura de Galicia
Santiago de Compostela
Feira do Libro
De 7 de xuño a 10 de xuño
Alameda
Redondela
Ofrenda do Reino de Galicia ao Santisimo Sacramento
10 de xuño (hora sen determinar)
Catedral de Lugo
Lugo
Rexas
De 25 de maio a 10 de xuño
Centro Sociocultural e Xuvenil José Raído Patelas
Cuntis
Depo Andainas 2018
10 de xuño (hora sen determinar)
Punto de saída: parque da Xunqueira
Moaña
A crúa historia da Illa de San Simón
10 de xuño, 09:30
Varios espazos da vila e da illa
Redondela
XVII Ciclo Música para unha Época
10 de xuño, 12:00
Museo de Belas Artes
A Coruña
As nosas senlleiras
De 24 de maio a 10 de xuño
Sala de exposicións do Concello
O Rosal
Camiños da imaxe
De 19 de abril a 10 de xuño
Museo do Pobo Galego
Santiago de Compostela
Venus en el despeñadero
De 12 de abril a 10 de xuño
Museo Granell
Santiago de Compostela
Corpoética
De 12 de abril a 10 de xuño
Museo Granell
Santiago de Compostela
Dirty Dancing, o musical
10 de xuño, 17:00
Palacio da Ópera
A Coruña
Pesdelán. Na punta do pé
10 de xuño, 18:00
Carballeira de Francos. Calo
Teo
O secuestro da bibliotecaria
10 de xuño, 18:30
Auditorio municipal Gustavo Freire
Lugo
O autor
10 de xuño, 19:00
Auditorio Municipal Ilduara
Celanova
Eu queríame casare
10 de xuño, 19:00
Centro sociocultural M. Díaz Sampedro
Barreiros
Punto e seguido. A vida despois do dano cerebral adquirido
De 10 de maio a 10 de xuño
Fundación Barrié
A Coruña
Raíces Aéreas
10 de xuño, 20:00
A Pousada das Ánimas
Boiro
Coleccionistas
10 de xuño, 20:00
Teatro Afundación Vigo
Vigo
Pablo López
10 de xuño, 20:30
Auditorio Pazo de Congresos Mar de Vigo
Vigo
SMART
10 de xuño, 20:30
Teatro Colón
A Coruña
Setefalares
De 7 de xuño a 10 de xuño
Varios espazos
Pontevedra
Semana do Libro de Compostela
De 1 de xuño a 10 de xuño
Praza da Quintana
Santiago de Compostela
Mostra Internacional de Cinema Etnográfico – MICE
De 4 de xuño a 10 de xuño
Museo do Pobo Galego
Santiago de Compostela
María Victoria Moreno. Paisaxes e personaxes
De 29 de maio a 11 de xuño
Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés
A Coruña
Visita teatralizada por Avelino González
11 de xuño, 11:00
Museo do Castro de Viladonga
Castro de Rei
Visita teatralizada por Avelino González
11 de xuño, 12:30
Museo do Castro de Viladonga
Castro de Rei
Visita teatralizada por Avelino González
12 de xuño, 11:00
Museo do Castro de Viladonga
Castro de Rei
Visita teatralizada por Avelino González
12 de xuño, 12:30
Museo do Castro de Viladonga
Castro de Rei
Actua I+ Les amants réguliers / Los amantes habituales
12 de xuño, 19:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Juyma Estévez Trío
12 de xuño, 22:00
A Borriquita de Belém
Santiago de Compostela
Festa da Rosa
13 de xuño (hora sen determinar)
varios espazos
Mos
Obradoiro arqueolóxico
13 de xuño, 10:00
Museo do Castro de Viladonga
Castro de Rei
Pandora’s Box (Episodios 1-2)
13 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Skammen / La vergüenza
13 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Galicia Escena Pro
De 11 de xuño a 14 de xuño
Varios espazos
Santiago de Compostela
Nanovo con Raquel Queizás
14 de xuño, 18:00
Biblioteca Pública de Ourense
Ourense
Pandora’s Box (Episodios 3-4)
14 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
A Represión sobre as mulleres tras o golpe de estado do 36
14 de xuño, 19:00
Centro Cultural do Porriño
O Porriño
Wendy vai a México, un cómic sonoro
14 de xuño, 20:00
Antiga capela do campus universitario de Ourense
Ourense
Le redoutable / Mal genio
14 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Divinas Palabras Revolution
14 de xuño, 20:30
Sede Afundación de Pontevedra
Pontevedra
David Perdomo
14 de xuño, 23:00
Clavicémbalo
Lugo
Festival de Jazz de Primavera 2018
De 8 de abril a 14 de xuño
Café Latino Ourense
Ourense
A volta a Galicia en 313 concellos
15 de xuño, 11:30
Pazo da Crega. San Antoniño
Barro
Artes e Multimédia
De 24 de maio a 15 de xuño
Instituto Camões – Centro Cultural Português em Vigo
Vigo
Pandora’s Box (Episodios 4-5)
15 de xuño, 18:00
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
noitiNHas MUSIC
15 de xuño, 20:00
Hotel NH Collection Santiago
Santiago de Compostela
Ensemble Vigo 430. Obras de Brahms
15 de xuño, 20:30
Auditorio Pazo de Congresos Mar de Vigo
Vigo
Voando o pasado. Fotografía aérea e arqueoloxía en Galicia
De 18 de abril a 15 de xuño
Arquivo Histórico Provincial de Lugo
Lugo
La chinoise
15 de xuño, 20:30
Centro Galego de Artes da Imaxe (CGAI)
A Coruña
Somos criminais
15 de xuño, 20:30
Casa da Cultura de Burela
Burela
Senior
15 de xuño, 20:30
Casa da cultura
Pontedeume
La Habitación Roja
15 de xuño, 21:00
Teatro Jofre
Ferrol
A era dos dinosaurios
De 1 de xuño a 15 de xuño
Biblioteca Pública de Santiago Ánxel Casal
Santiago de Compostela
Elisa e Marcela
15 de xuño, 21:00
Auditorio Santa Baia
Ribadumia
High Energy Rock-a-Billy
15 de xuño, 22:00
Bâbâ Bar
A Coruña
Blas de Lezo y la guerra del Asiento
De 21 de maio a 15 de xuño
Nave El Tinglado
Vigo
Mad Martin trío, High Energy Rockabilly
15 de xuño, 22:00
BâBâ Bar
A Coruña
Agoraphobia
15 de xuño, 22:30
Salasón
Cangas
Leave a Comment
You must be logged in to post a comment.